Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz   /   Mobil Sağlık

UYGUN OSGB

Mobil Sağlık

  • Periyodik Sağlık Taramalarının zamanında yapılması oluşacak problemlerin önceden tespit edilmesini ve gerekli önlemlerin alınması açısından önem arz etmektedir. Yasal mevzuat gereği bu yaptırımların dışında unutulmamalıdır ki çalışan sağlığı müşteri memnuniyeti ve hijyen, sağlık açısından oldukça önemlidir . Bu konu asla ihmale gelmez ve doğru, güvenilir ve titizlikle çalışan firmalar tarafından ,özenle kontrol ettirilmesi gereken bir husustur.
  • Sadece 15 dk da çalışanın sağlık taramaları yapılmakta olup,sonrasında çalışanlar işlerine devam edebilmektedir. Tetkiklerin, iş yoğunluğunuza göre seçmiş olduğunuz tarih ve zamanlarda yapılmasından dolayı zamandan tasarruf edilmektedir.

Copyright © Uygun OSGB 2019

2006 yılında danışmanlık, eğitim ve akademi firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren, firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), tarafından 2018 Nisan ayında OSGB olarak yetkilendirilmiş olup İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli  illerinde hizmet vermektedir. Mesleki Çözüm ortaklığı ağımızla da tüm Türkiye de hizmetinizdeyiz.

Çalışma-Yüzeyi-1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

HİZMETLER

* İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

* İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

* YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ

* RİSK DEĞERLENDİRMESİ

* İŞ GÜVENLİĞİ YAZILIMI

* ACİL DURUM PLANI

* MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

* EĞİTİMLER

* ORTAM ÖLÇÜMLERİ

* PERİYODİK KONTROLLER

* ÇEVRE DANIŞMANLIĞI

* FİRMA DENETİMLERİNE HAZIRLIK

BİZE ULAŞIN

UYGUN ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Tekstilkent Sitesi A4 Blok No: 58 

Esenler / İSTANBUL

0 212 438 51 30

0 541 438 51 30

0 530 512 66 96 

                  iletisim@uygunosgb.com