Skip to main content

Uygun OSGB Hakkımızda

Firmalarımızın, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık personel ihtiyaçlarını kadromuzda bulunan deneyimli ve dinamik ekip ile çözmenin yanı sıra İş Güvenliği Eğitimleri, Risk Değerlendirme Raporu, Acil Durum Planı, Yangın Eğitimi, Yüksekte Çalışma Eğitimi ve diğer taleplerini tek elden gidermek amacıyla T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiş bulunmaktayız. Şirket kurucumuz Makine Mühendisi Mustafa Özkıran 2006 yılında İş güvenliği uzmanı olarak sektörde çalışmaya başlamış; birçok farklı sektörde deneyimlenen uzmanlığını 2010 yılı itibari ile danışmanlık, eğitim ve akademi kariyeri ile birleştirmiştir.2018 yılında UYGUN OSGB’yi kurarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmeti vermeye başlamıştır. UYGUN OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi deneyimli ve dinamik ekibi ile ‘’Sizin için, Sizinle beraber ‘’ ilkesi ile çalışarak firmalarında İş Güvenliği Kültürünü yerleştirmek ve sürdürülebilir kılınmasını sağlamak üzere öncülük etmektedir.

Vizyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini çağdaş ve uluslararası standartlara taşıyarak, İş Sağlığı ve Güvenliğine adanmış gücümüz ve hizmetlerimizle sektörde LİDER bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz firmalarımızda sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturmak için deneyimli çalışanlarımızla İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü kurup sürdürülebilir hale getirerek kaza ve meslek hastalıklarını oluşmadan önlemektir.