Çalışma-Yüzeyi-1.png

UYGUN OSGB ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Firmalarımızın, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli gibi teknik eleman ihtiyaçlarını kadromuzda bulunan deneyimli ve dinamik ekip ile çözmenin yanı sıra İş Güvenliği Eğitimleri, Risk Değerlendirme Raporu, Acil Durum Planı, Yangın Eğitimi, Yüksekte Çalışma Eğitimi ve diğer taleplerini tek elden gidermek amacıyla T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiş bulunmaktayız.

Şirket kurucumuz Makine Mühendisi Mustafa Özkıran 2006 yılında İş güvenliği uzmanı olarak sektörde çalışmaya başlamış; birçok farklı sektörde deneyimlenen uzmanlığını 2010 yılı itibari ile danışmanlık, eğitim ve akademi kariyeri ile birleştirmiştir.2018 yılında UYGUN OSGB’yi kurarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmeti vermeye başlamıştır.

UYGUN OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi deneyimli ve dinamik ekibi ile ‘’Sizin için, Sizinle beraber ‘’ ilkesi ile çalışarak firmalarında İş Güvenliği Kültürünü yerleştirmek ve sürdürülebilir kılınmasını sağlamak üzere öncülük etmektedir.

Copyright © Uygun OSGB 2019

2006 yılında danışmanlık, eğitim ve akademi firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren, firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), tarafından 2018 Nisan ayında OSGB olarak yetkilendirilmiş olup İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli  illerinde hizmet vermektedir. Mesleki Çözüm ortaklığı ağımızla da tüm Türkiye de hizmetinizdeyiz.

Çalışma-Yüzeyi-1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

HİZMETLER

* İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

* İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

* YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ

* RİSK DEĞERLENDİRMESİ

* İŞ GÜVENLİĞİ YAZILIMI

* ACİL DURUM PLANI

* MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

* EĞİTİMLER

* ORTAM ÖLÇÜMLERİ

* PERİYODİK KONTROLLER

* ÇEVRE DANIŞMANLIĞI

* FİRMA DENETİMLERİNE HAZIRLIK

BİZE ULAŞIN

UYGUN ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Tekstilkent Sitesi A4 Blok No: 58 

Esenler / İSTANBUL

0 212 438 51 30

0 541 438 51 30

0 530 512 66 96 

                  iletisim@uygunosgb.com