Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz   /   Acil Durum Planları

UYGUN OSGB

Acil Durum Planları

  • Acil Durum planları İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmeliğe göre, işyerinin tamamında veya bir kısmında meydana gelebilecek yangın, patlama, tehlikeli kimyasal maddelerden kaynaklanan yayılım, doğal afet gibi acil müdahale, mücadele, ilk yardım veya tahliye gerektiren olaylardır.
  • Acil Durum Planları işyerinde acil durumlar karşısında uygulanması gerekli planların neler olduğunu ve bu planlamanın nasıl yapılacağını amaçlamaktadır.
  • Acil durum planlamaları firmalarda yaşanabilecek olası acil durumlara karşı işyerindeki bireyleri hazırlıklı tutmayı amaçlayan bir dizi planı, iş bölümünü ve tatbikatları içermektedir. Afet ve acil durum yönetiminin hazırlık, zarar azaltma, müdahale, iyileştirme gibi aşamalarının uygun olarak kurularak hazırlanmasıyla oluşan planlar, kontrol listeleri, formlar, talimatlar ve senaryolardan meydana gelen bir uygulamadır.

Copyright © Uygun OSGB 2019

2006 yılında danışmanlık, eğitim ve akademi firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren, firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), tarafından 2018 Nisan ayında OSGB olarak yetkilendirilmiş olup İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli  illerinde hizmet vermektedir. Mesleki Çözüm ortaklığı ağımızla da tüm Türkiye de hizmetinizdeyiz.

Çalışma-Yüzeyi-1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

HİZMETLER

* İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

* İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

* YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ

* RİSK DEĞERLENDİRMESİ

* İŞ GÜVENLİĞİ YAZILIMI

* ACİL DURUM PLANI

* MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

* EĞİTİMLER

* ORTAM ÖLÇÜMLERİ

* PERİYODİK KONTROLLER

* ÇEVRE DANIŞMANLIĞI

* FİRMA DENETİMLERİNE HAZIRLIK

BİZE ULAŞIN

UYGUN ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Tekstilkent Sitesi A4 Blok No: 58 

Esenler / İSTANBUL

0 212 438 51 30

0 541 438 51 30

0 530 512 66 96 

                  iletisim@uygunosgb.com